- - - - - 4 אודותנו גלריה עמוד ראשי יום הולדת כדורגל אודי - הפעלות ביום הולדת משחקי כדורגל ביום הולדת כדורלת לאירוע יום הולדת אירועי יום הולדת עם כדור רגל כדורלדת 1 2 3

יום הולדת כדורגל מהו

יום ההולדת, היא היום הכי חשוב בשנה לילד שחוגג ולהורים המלווים. 

אבל השמחה הגדולה ביותר היא, שהילד מקבל את מה שהוא רוצה ביום הולדת שלו .

כל השנה אפשר לעשות מה שרוצים ואפשר להחליט עבור הילד כמעט הכל. 

ביום הכי חשוב לו ,תנו לו מה שהוא רוצה.

הילדים של היום, מחוברים למחשבים ולניידים. מה יותר כייף להורים, לראות את הילדים שלהם 

רצים משתוללים ורודפים אחרי כדור. 

היום המשחק היחיד שנשאר לילדים, למעט המחשב או הקונסולות הוא  משחק  הכדורגל 

המשחק המסורתי, האוטנטי והאהוב ביותר על ילדים. 

ביום הולדת כדורגל, הילד מקבל את מה שהוא הכי אוהב, והחברים שבאים משתתפים בחגיגה. 

ילד היום הולדת, מקבל את כל תשומת הלב הנדרשת ,הוא המלך של אותו היום, הקפטן של יום הולדת .

החשיבות בהענקת תשומת הלב והעצמת הילד ביום הולדת שלו הינה חשובה מפז .

בסופה של יום הולדת כדורגל ,הילד מרגיש הכי שמח שבעולם ושאר הילדים מסתכלים עליו בהערצה.

 

 

טיפים

המלצות ליום הולדת כדורגל מושלם

ההמלצות הנ"ל הינם עבור  פעולות חשובות על מנת שילדיכם יוכל להנות מהפעלת יום הולדת כדורגל מושלמת וכמובן שגם המוזמנים  שמגיעים יחוו אירוע מושלם

 בחירת המקום ליום הולדת כדורגל הוא מאוד חשוב להצלחת האירוע , המקום הכי נכון לחגוג את יום ההולדת מסוג זה הוא  במקום שיש בו כמה שיותר מרחב ,דשא וכמה שפחות דברים שיכולים להפריע למהלך השוטף של היום הולדת

ככול שהשטח יותר גדול כך ההצלחה של היום הולדת וההנאה של הילדים גדולה יותר

בחודשי הקיץ מומלץ לקיים את הפעלת יום הולדת כדורגל בשעות אחר הצהריים החל מ 17:00 ומומלץ לקיימם  בחוץ, בפארק או במגרש כדורגל.

שולחנות מעוצבים ועוגה מעוצבת בסגנון כדורגל ובצבעי הקבוצה שהילד אוהב יכולים לתרום המוןו לאווירה ולחגיגיות  של האירוע

ימי  הולדת בסגנון יום הולדת כדורגל של כדורלדת מומלץ החל מגיל 6 ומעלה עד גיל 99

בכדורלדת הבנות ביום הולדת כדורגל לא נשארות בצד, הן שותפות ליום ההולדת או כשחקניות כמו כולם  או כמשתתפות בהפעלה מיוחדת של יצירה ועיצוב במקביל וביחד עם הבנים

יום הולדת לבנים בסגנון יום הולדת כדורגל היא יום הולדת ששוברת שיגרה אשר מוציאה את הילדים מהמסכים והמחשבים וגורמת להם לרוץ ולהיות מלאי אנרגיה

 

כדורלדת– יום הולדת כדורגל לרשותכם לפרטים והמלצות נוספות

 

היכונו היכונו! קפטן יום ההולדת מגיע למגרש הביתי שלכם

 

לרגש את הילדים בלי האייפונים

יום הולדת חוגגים פעם בשנה. כיום, כשהילדים נולדים עם כפית של זהב, הם מצפים להרפתקאות מרגשות גם בימי ההולדת השוטפים ולא רק בשבתות ובחגים.

יום הולדת כדורגל הוא אפשרות קסומה לחגיגה מרגשת שיש בה אדרנלין רב. כך ירוצו הילדים, יזיעו, ימריצו את הדם בנעימים - ולא יחשבו רק על האייפונים כמקור לריגושים חדשים.

בין אם הילד שלכם חברותי ומקובל, בין אם הוא מופנם ולא מוחצן, יום הולדת כדורגל שם אותו במרכז המגרש ובמפה החברתית. אחרי הכל, זהו היום המיוחד שלו, היום שבו הוא גדל בשנה ופותח עונה חדשה, בדיוק כמו בעונת הכדורגל במציאות.

 

יום הולדת ככלי להעצמה אישית

ביום ההולדת הופך הילד לקפטן של ממש ומגלה תכונות של מנהיגות כראש קבוצה בעל אחריות. כקפטן הוא רשאי לשוחח עם השופטים ועם העוזרים שלצידם, בדיוק כמו במשחק של שבת. 

כמו רונלדו, קפטן פורטוגל, יכול קפטן יום ההולדת לענוד על זרועו סרט מיוחד – סימן לחשיבותו בקבוצה ולפועלו למענה.

זוהי הזדמנות נפלאה להעצים את הילד שלכם וגם את הילדה משום שכדורגל מזמן הפך משחק אוניברסלי גם בקבוצת הילדות הנמרצות וגם בקבוצת הילדים השובבים.

כקפטן מוביל ינהיג חתן השמחה את משחק הכדורגל למקום רב משתתפים המשתפים פעולה. כך יפתח הילד תחושת הערכה עצמית טובה, תחושת מסוגלות והצלחה אדירה.

כקפטנית מובילה, תנהיג גם כלת השמחה את משחק הכדורגל למשחק מקצועי שיש בו הנאה צרופה מצד כל משתתפי הכיתה. זוהי הזדמנות חשובה להבליט את תכונות המנהיגות של ילדת יום ההולדת (או לפחות לפתח בתוכה ניצוצות חזקים של עוצמה) ובכך לגרום לה להרגיש שמחה ומאושרת במה שהיא ובכוחה.

 

יום הולדת חוגגים פעם בשנה, כדאי שהוא יהיה לתפארת השכבה

כיום קשה להתעלם מהתחרותיות הנעשית גם בשוק ימי ההולדת. כל אימא ואבא רוצים להתהדר ביום הולדת יוצא מן הכלל, אך כולם לרוב נופלים קורבנות לבנאליוּת משעממת במסיבות כיתה שאין בהן עניין רב. יום הולדת כדורגל מאפשר לכלל הילדים לשבור את השגרה, לגלות צדדים חזקים בתוכם, לשתף פעולה ולפתח תחושת שייכות מגבשת שיכולה לסייע גם במסגרת הלימודים וגם בחיבור חברתי אחר הצהריים.  

 

 

יום הולדת כדורגל – למה הוא עדיף על פני כל יום הולדת אחר?

 

פעילות ייחודית ליום הולדת

 

כמו בכל שנה, אתם ההורים "שוברים את הראש" איך לחגוג את חגיגת יום ההולדת של הילד שלכם? מעוניינים להפתיע את כל המוזמנים במסיבה הנושקת למגרש המשחקים? מחפשים יום הולדת אלטרנטיבית לילדים? פעילות ספורטיבית אטרקטיבית?

 

יום הולדת כדורגל הוא הטרנד החדש הנחוץ לכל מסיבה בגילים שונים, מסיבה לקטנים ולגדולים.

 

כיום, כשדור ה-y  נעשה מתוחכם יותר ויותר, צריך להפתיע אותו בפעילויות יצירתיות שימריצו לו את הדופק.

 

חלפו ימי הליצן המצחיק, הקוסם מארץ עוץ שהמיס את כולם בתמימות ילדותית, מפעילת הילדים עם הבלונים, משחקי הנרות המושחלים לבקבוקים, משחק הכיסאות ומציאת המטמון באבקת הסוכר הננשפת בחוזקה.

 

כיום הילדים זקוקים לאתגרים, להפעלות אקסטרים, לתנועה, לזרימה שיש בה אדרנלין.

 

יום הולדת כדורגל עונה על הציפיות הן לבנים הן לבנות.

 

כיום כשנושא המגדר תופס תאוצה, יש ערך מוסף לפעילות המשתפת כל אחד, ללא קשר למין ולמגדר.

 

הזדמנות מעולה לכל הורה להוביל את תלמידי הכיתה למסיבה שונה, הרפתקנית, ספורטיבית ומהנה. 

 

 

 

גיבוש, שיתוף פעולה ויצירת עניין

 

כשמדובר ביום הולדת רב משתתפים, במיוחד בהשתתפות תלמידי הכיתה, יום הולדת כדורגל מאפשר גיבוש קבוצתי, תחרוּתיות מעודדת הישגיות לצד שיתוף פעולה מצד כולם. זו הזדמנות פז לכל הילדים להוציא מרץ, ולא במשחקי הסמארט פון, לחלוק הנאה כשזרמים בגוף מעודדים ריצה, עמידה בכללי משחק, סבלנות ויצירת עניין.

 

ימי הולדת אחרים עלולים להיות די בנאליים, והבנאליות מובילה לשעמום, הילדים ממעיטים להתרגש ממסיבה שאין בה חידושים.

 

יום הולדת כדורגל שובר את שגרת החגיגות המוּכּרת של הילדים. עצם מוטיב ההפתעה משמח כל משתתף ומשתתפת במשחק תחרותי שהופך לבילוי נעים של שעתיים ויותר.  

 

 

 

כוכבי הערב – ילדי יום ההולדת

 

ביום הולדת מיוחד, ילד יום ההולדת וילדת יום ההולדת הופכים כוכבים לערב אחד - ערב שבו הם הקפטנים המובילים – אפשרות נפלאה להעצים את הכוכבים הנולדים.

 

אם גם אתם מחפשים יום הולדת קסום מעולם הספורטאים, הגשימו לילדכם ולילדתכם את החלום – לגעת בתהילה, להמריץ את החברים במשחק בין-לאומי פופולרי וממריץ.